Logo KS-BLOZ

AMARIN tabletki

tabletki | 30 szt.

suplement diety | PHARMACY LABORATORIES

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 311 z 6 566 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
AMARIN tabletki interakcje ulotka tabletki  30 szt.

Wskazania

AMARIN w postaci łatwych do połykania, małych, witaminowo-ziołowych tabletek zalecany jest do suplementacji przez osoby źle znoszące podroż środkami lokomocji: samochodem, autobusem, pociągiem, statkiem, samolotem, itp.

Działanie

AMARIN to suplement diety będący źródłem witaminy B6 oraz wyciągu z kłącza imbiru. Witamina B6 zawarta w preparacie AMARIN przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, których rozregulowanie jest jedną z przyczyn odczuwania mdłości. Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia w podróży. Wyciąg z kłącza imbiru wpływa na wydzielanie soków żołądkowych i śliny.Skład


Dawkowanie


Środki ostrożności


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na chorobę lokomocyjną

    W tej kategorii znajdziesz produkty łagodzące objawy choroby lokomocyjnej. Dostępne w postaci syropu, lizaków, tabletek do ssania, tabletek, ziół itp.


AMARIN tabletki - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W przypadku omawianego suplementu diety możemy powiedzieć, że ilość wyszukiwań uległa sporej zmianie.

W miesiącach listopad, czerwiec zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu AMARIN tabletki. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego produktu została przez nas zaobserwowana we wskazanych miesiącach kwiecień, marzec . Pomiędzy wskazanymi miesiącami różnica wynosi ponad 500%.

Jaka jest dostępność suplementu diety AMARIN tabletki?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wymieniony suplement diety obecnie w swojej ofercie. Jest więc suplementem diety trudno dostępnym na terenie Polski.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: