Trudno dostępny w aptekach

 

ALLERGOFF Powl. Barierowy Krem do ciała 75 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: ICB PHARMA SP.J.


Opis produktu ALLERGOFF Powl. Barierowy Krem do ciała

Kiedy stosujemy ALLERGOFF Powl. Barierowy Krem do ciała?

Allergoff® Powlekająco barierowy krem do ciała jest zalecany jako uzupełnienie zasadniczej terapii atopowego zapalenia skóry (AZS), a także w celu łagodzenia objawów innych dermatoz, takich jak łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry.

ALLERGOFF Powl. Barierowy Krem do ciała - działanie

Dzięki obecności substancji natłuszczających (kompleks naturalnych olejów Omega Plus, olej z ogórecznika, olej canola) oraz prebiotyków wyrób medyczny Allergoff® Powlekająco barierowy krem do ciała wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry, przez co chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Łagodzi objawy związane z przebiegiem dermatoz różnego pochodzenia takie jak świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort


Jaki jest skład ALLERGOFF Powl. Barierowy Krem do ciała?

Składniki wyrobu:

·DEFENSIL® - PLUS
Chroni uszkodzoną barierę skórną, łagodzi uczucie podrażnienia, suchości i świądu skóry.

·Olejowy kompleks OMEGA PLUSWspomaga odbudowę naturalnego płaszcza ochronnego skóry.

·PREBIOTYKIWspomagają rozwój fizjologicznej flory bakteryjnej skóry, a tym samym ograniczają rozwój flory patogennej.

·MOCZNIKIntensywnie nawilża skórę.


ALLERGOFF Powl. Barierowy Krem do ciała - stosowanie

Sposób używania:

Na oczyszczoną skórę nanieść cienką warstwę kremu. Stosować w miarę potrzeby i stanu wysuszenia skóry.Zaleca się stosowanie kremu minimum 2-3 razy dziennie. Wyrób medyczny najlepiej stosować po każdej kąpieli. Zachować minimum 2-godzinny odstęp przed nałożeniem innych produktów na skórę.

Codzienne stosowanie Allergoff® Atopy - Powlekająco barierowego kremu do ciała eliminuje suchość skóry i stabilizuje zaburzenia funkcji barierowych naskórka, wynikających m.in. ze zbyt małej produkcji naturalnych lipidów.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.