Aerius interakcje ulotka roztwór doustny 0,5 mg/ml 60 ml

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Aerius roztwór doustny | 0,5 mg/ml | 60 ml

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Desloratadinum
Producent: MERCK SHARP & DOHME LTD.Opis leku Aerius


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Aerius

Należy poinformować, że sprzedaż środków w zbiorze leki stosowane w chorobach układu oddechowego zmieniła się na przestrzeni ubiegłych lat o 26.68%. W stosunku do grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego największą sprzedaż zauważyliśmy w przytoczonych województwach: małopolskie, opolskie, podlaskie. Pomiędzy okresem z najwyższą sprzedażą produktów z grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego, do których należy Aerius, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najniższą sprzedaż, występuje różnica, która wynosi 81.11%.

Aerius - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W serwisie KtoMaLek.pl można wyróżnić kategorię leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Jednym z preparatów, które do niej zaliczmy jest Aerius. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu w przypadku wyszukiwań środków. Dodatkowe popularne leki z wymienionej grupy to Hitaxa fast, Aleric Deslo Active, Aleric Deslo Active (WIĘCEJ).

Z pomocą zebranych przez nasz serwis danych jesteśmy w stanie napisać, że w miesiącach marzec, październik, listopad przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Aerius. Najrzadziej lek był natomiast poszukiwany przez użytkowników w następujących miesiącach styczeń, maj, czerwiec. 22.22% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Aerius?

Lek zawiera wymienione substancje czynne: Desloratadinum - 22.49% opakowań z grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Aerius?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wspomniany lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Aerius jest lekiem refundowanym?

Aerius nie jest lekiem refundowanym.

Czy Aerius jest lekiem na receptę?

Aerius jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz mieć świadomość, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Aerius opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: