Advantan interakcje ulotka krem 1 mg/g 15 g | tuba

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Advantan krem | 1 mg/g | 15 g | tuba

Rodzaj: lek na receptę | import równoległy
Substancja czynna: Methylprednisoloni aceponas
Producent: FORFARM SP. Z O.O.Ten produkt występuje w więcej niż jednym opakowaniu.
Aby wybrać opis innego opakowania tego produktu, kliknij tutaj.


Opis produktu Advantan


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Kortykosteroidy

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w leczeniu chorób skóry należące do grupy kortykosteroidów do stosowania naskórnie. Dostępne w postaci maści, kremów, żeli itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Advantan

Ostatnie trzy lata przyniosły zmiany w sprzedaży w zestawie leki stosowane w dermatologii. Zgodnie z dostępnymi danymi ta zmiana wynosi 0.2%. Możemy powiedzieć na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii leki stosowane w dermatologii z całą pewnością sprzedawane są najczęściej w następujących województwach: lubuskie, opolskie, świętokrzyskie. Kontrast w sprzedaży pomiędzy najlepszym a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 100.12%.

Advantan - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Lek jest najczęściej poszukiwany przez osoby z następujących regionów: dolnośląskie, lubelskie, wielkopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Advantan to Krasnystaw, Leszno, Warszawa.

Leki stosowane w dermatologii, do których zaliczany jest Advantan, znajdują się w 50% wszystkich wyszukań na stronie KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki stosowane w dermatologii sięgają mieszkańcy województwa mazowieckiego. Inne popularne leki z tej grupy to Advantan (WIĘCEJ).

Substancje czynne leku Advantan?

Lek zawiera następujące substancje czynne: Methylprednisoloni aceponas - 1.71% opakowań z grupy leki stosowane w dermatologii zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Advantan?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma ten lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Advantan jest lekiem refundowanym?

Advantan nie jest lekiem refundowanym.

Czy Advantan jest lekiem na receptę?

Advantan jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie internetowej KtoMaLek.pl musisz być świadomy, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Advantan opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: