Logo KS-BLOZ

ACNEVAC

kapsułki | 5 mg | 30 kaps.

suplement diety | MAGRE S.C.

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 17 z 6 566 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
ACNEVAC interakcje ulotka kapsułki 5 mg 30 kaps.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty na trądzik

    W tej kategorii znajdziesz produkty przeznaczone dla osób z trądzikiem. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, ziół i ich mieszanek, kremu, żelu, emulsji, zawiesiny itp. do stosowania na skórę.


ACNEVAC - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

ACNEVAC to suplement diety, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie.

Potrafimy napisać, iż w miesiącach listopad, lipiec przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu ACNEVAC. Najmniej intensywnie suplement diety był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach czerwiec, sierpień, październik. Ponad 500% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność suplementu diety ACNEVAC?

Na terenie naszego kraju suplement diety ACNEVAC ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety trudno dostępne.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: