Acnatac

żel | (0,01g+0,25mg)/g | 30 g | Clindamycinum, Tretinoinum

lek na receptę | MEDA PHARMA GMBH & CO.KG

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Acnatac interakcje ulotka żel (0,01g+0,25mg)/g 30 g

Wskazania

Produkt leczniczy Acnatac jest wskazany do stosowania miejscowego w leczeniu trądziku pospolitego z obecnymi zaskórnikami, grudkami i krostkami u pacjentów w wieku 12 lat lub starszych.

Należy wziąć pod uwagę oficjalne wskazówki w sprawie właściwego stosowania środków przeciwbakteryjnych oraz leczenia trądziku.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Leki przeciwtrądzikowe

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w leczeniu trądziku w postaci leków doustnych (np. tabletki, kapsułki) oraz naskórnych (kremy, żele, maści itp.).


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Acnatac

Dobrze jest poinformować, że ilość zakupionych opakowań w grupie leki stosowane w dermatologii uległa zmianie podczas ostatnich lat o 0.2%. W przypadku kategorii leki stosowane w dermatologii najwyższe kupno odnotowaliśmy w następujących województwach: świętokrzyskie, łódzkie, podkarpackie. Dysproporcja w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 100.12%.

Acnatac - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Acnatac znacząco się zwiększyła. Lek jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: mazowieckie, dolnośląskie, małopolskie. Jesteśmy w stanie ponadto udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Acnatac. Są to następujące miejscowości: Warszawa, Terespol, Lublin.

Leki stosowane w dermatologii, w których skład wchodzi Acnatac, znajdują się w 50% wszystkich wyszukań w wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki stosowane w dermatologii sięgają osoby z województwa mazowieckiego. 

Lek Acnatac był najchętniej poszukiwany w miesiącach: listopad, lipiec, wrzesień, natomiast najmniej w miesiącach: październik, maj, sierpień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa ponad 500%.

Substancje czynne leku Acnatac?

W skład leku Acnatac wchodzi substancja czynna Clindamycinum, Tretinoinum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 0.29%.

Jaka jest dostępność leku Acnatac?

Na terenie naszego kraju lek Acnatac ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Acnatac jest lekiem refundowanym?

Acnatac nie jest lekiem refundowanym.

Czy Acnatac jest lekiem na receptę?

Acnatac jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Acnatac opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: