Logo KS-BLOZ

Abilify Maintena

proszek i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań o przedłużonym uwalnianiu | 0,4 g | 1 fiol.pr. | Aripiprazolum

lek na receptę | refundowany | OTSUKA PHARMACEUTICAL EUROPE LTD

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 44 z 6 517 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Abilify Maintena interakcje ulotka proszek i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań o przedłużonym uwalnianiu 0,4 g 1 fiol.pr.

Wskazania

Abilify Maintena jest wskazany w leczeniu podtrzymującym schizofrenii u dorosłych pacjentów ze stabilizacją choroby za pomocą doustnej postaci arypiprazolu.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Abilify Maintena cena

1239,94


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Leki psycholeptyczne

    W tej kategorii znajdziesz leki przeciwpsychotyczne, uspokajające, nasenne, w tym produkty ziołowe o wymienionym działaniu.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną

Abilify interakcje ulotka tabletki 0,015 g 28 tabl.

Abilify

tabletki

28 tabl. | 0,015 g

 
Aribit interakcje ulotka tabletki 0,015 g 28 tabl.

Aribit

tabletki

28 tabl. | 0,015 g

 
Apra-swift interakcje ulotka tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 0,015 g 28 tabl.

Apra-swift

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej

28 tabl. | 0,015 g

 
Aryzalera interakcje ulotka tabletki 0,015 g 28 tabl.

Aryzalera

tabletki

28 tabl. | 0,015 g

 

Statystyki Abilify Maintena

Ostatnie trzy lata przyniosły zmiany w sprzedaży w grupie leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Zgodnie z dostępnymi informacjami ta zmiana wynosi 8.1%. Możemy powiedzieć na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii leki stosowane w chorobach układu nerwowego niewątpliwie sprzedawane są najczęściej w wymienionych województwach: opolskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie. Miesiąc z najniższą sprzedażą różni się od miesiąca z najwyższą sprzedażą o 71.08%.

Abilify Maintena - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W przypadku omawianego leku możemy powiedzieć, że ilość wyszukiwań uległa dużej zmianie. Kujawsko-pomorskie, mazowieckie, wielkopolskie to regiony, w których lek Abilify Maintena był wyszukiwany najczęściej. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Abilify Maintena to Warszawa, Warszawa, Warszawa.

Warto też wspomnieć, że lek Abilify Maintena należy do grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Wymieniona kategoria znajduje się w 20% wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl. Z naszych danych wynika, że województwo mazowieckie to region, w którym najczęściej sięga się po leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Pozostałe popularne leki z wspomnianej grupy to Abilify, Aribit i Apra-swift (WIĘCEJ).

W miesiącach listopad, maj, grudzień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Abilify Maintena. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego preparatu została przez nas zaobserwowana w następujących miesiącach sierpień, marzec, lipiec . Pomiędzy tymi miesiącami różnica wynosi ponad 500%.

Substancje czynne leku Abilify Maintena?

Lek zawiera wskazane substancje czynne: Aripiprazolum - 1.39% opakowań z grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Abilify Maintena?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wymieniony lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Abilify Maintena jest lekiem refundowanym?

Abilify Maintena jest lekiem refundowanym. Wysokość refundacji leku Abilify Maintena wynosi Bezpłatny, IB - Inwalida wojenny i rodzina.

Czy Abilify Maintena jest lekiem na receptę?

Abilify Maintena jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz wiedzieć, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: